Кавоварка De'Longhi Stilosa EC 260.W білий
Відео 3Фото 5 |
De'Longhi Stilosa EC 260.W білий білий чорний |
|
Рожкову еспресо кавоварку бренду De'Longhi можна зарахувати до рішень середнього цінового сегмента. Модель рекомендована для домашнього застосування, відрізняється компактними розмірами (21x34x29 см), виконана в приємному дизайні, який допоможе приладу вписатися практично в будь-який кухонний інтер'єр. У комплект поставки крім холдера (ріжка) включені два креми-фільтри: вони дозволять відповідно приготувати одну або дві порції улюбленого напою, що бадьорить.
Кавоварка De'Longhi Stilosa EC 260.W оснащена нагрівачем на 1100 Вт, літровим резервуаром для води, а також помпою з тиском 15 бар, чого цілком достатньо для якісної екстракції - розкриття смаку та аромату кави. Спеціально для любителів лате та капучіно прилад передбачає ручний капучинатор з можливістю регулювання тиску подачі пари. Для взаємодії з моделлю запропоновані інтуїтивно зрозумілі органи управління поворотні перемикачі. Крім власне меленої кави використовувати можна і чалди. Слід враховувати, що через загальну компактність приладу максимальна висота чашки, що міститься під ріжком — 11 см (причому зі знятим піддоном, а з ним — лише 7 см).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Stilosa EC 260.W білий
DeLonghi Ręczny ekspres do kawy Stilosa EC260W ciśnienie 15 bar system cap | 619 zł |
De'Longhi Ekspres kolbowy Stilosa EC260.W 0132104218 | 539 zł |
Delonghi Ec260w Espresso Coffee Maker Posrebrzany | 606 zł |
Модификації De'Longhi Stilosa EC 260.W
Ціни на De'Longhi Stilosa EC 260.W |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Stilosa EC 260.W білий | від 539 zł | 3 пропозиції | ||
De'Longhi Stilosa EC 260.BK чорний | від 479 zł | 4 пропозиції |