Кавоварка De'Longhi Dedica Arte EC 885.BG бежевий
Відео 2Фото 5 |
De'Longhi Dedica Arte EC 885.BG бежевий бежевий сірий |
|
Рожкова кавоварка виробництва De'Longhi 2022 поповнила фірмову лінійку Dedica. Остання поєднує стильні рішення у металевому виконанні та компактному форм-факторі (ширина всього 15 см). Модель примітна своїм бежевим забарвленням, не повинна займати багато місця на кухні і здатна стати додатковою прикрасою інтер'єру. Вона комплектується трьома кремами-фільтрами для холдера (ріжка), а саме для чалд, для меленої кави на 1 або 2 порції відразу.
Також передбачено можливість приготування як простого, так і подвійного еспресо. Кавоварка De'Longhi Dedica Arte EC 885.BG отримала ручний капучинатор My Latte Art, завдяки якому спрощується процедура приготування різних кавово-молочних напоїв, включаючи капучіно та лате. Користувач також може регулювати обсяг порції, температуру, тиск пари, налаштувати час автоматичного вимкнення (9, 30 або 180 хвилин). З конструктивних особливостей варто виділити помпу на 15 бар, 1300-ватний нагрівач, 1.1-літровий резервуар для води та наявність майданчика для підігріву чашок. Також варто враховувати, що у продажу зустрічається споріднена версія у сірому кольорі EC 885.GY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Dedica Arte EC 885.BG бежевий
DeLonghi Dedica Arte EC 885BG zaparzacz do espresso ekspres do kawy z dysz | 979 zł |
Używany ekspres kolbowy DeLonghi Dedica Arte EC 885.BG - beżowy | 889 zł |
DeLonghi EC885.BG | 979 zł |
DeLonghi EC885.BG | 979 zł |
Модификації De'Longhi Dedica Arte EC 885.BG
Ціни на De'Longhi Dedica Arte EC 885.BG |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Dedica Arte EC 885.BG бежевий | від 889 zł | 4 пропозиції | ||
De'Longhi Dedica Arte EC 885.GY сірий | від 845 zł | 7 пропозицій |