Кавоварка De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.51.B чорний
Фото 9 |
De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.51.B чорний |
|
Кавомашина компанії De'Longhi - це представник початкової лінійки Magnifica 2023 випуску. Модель примітна наявністю автоматичного капучинатора LatteCrema Hot та сенсорної панелі керування для швидкого вибору рецептів та їх зручного налаштування. Користувачам доступні 4 програми, які фактично реалізуються в один натиск: це еспресо (з об'ємом за замовчуванням 40 мл), лунго (180 мл), латте макіато та гаряча вода (підійде для заварювання чаю або приготування американо).
Кавовий автомат De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.51.B дає можливість гнучко регулювати налаштування напоїв: користувач має право вибирати подвійну порцію, змінювати міцність (3 варіанти), температуру та об'єм заводських рецептур. Капучинатор доповнений молочником, який має шкалу з підказками щодо оптимальної кількості молока для приготування популярних кавово-молочних напоїв. Цілком звично для бренду є кавомолка з бункером на 250 г зерен і 13 регулюваннями ступеня помелу. Також реалізовано пасивний підігрів чашок, є системи самоочищення (видалення накипу та промивання молочного контуру). Як «начинка» кавоварки виступає 1450-ватний нагрівач, помпа на 15 бар і знімний заварювальний пристрій.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.51.B чорний
Усі ціни 6 →Delo Vollautomat ECAM 29051B ECAM29051B | 1 799 zł |
Ciśnieniowy automatyczny De'Longhi Magnifica Evo Milk ECAM 290.51.B czarny | 1 753 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Magnifica Evo ECAM 290.51.B | 1 674 zł |
DeLonghi Magnifica Evo ECAM290.51.B | 1 740 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 290.51.B 1450W LatteCrema 15 bar Czarny | 1 738 zł |
DeLonghi Magnifica Evo ECAM290.51.B | 1 899 zł |