Кавоварка De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.60.B чорний
Фото 8 |
De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.60.B чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.60.B
Ціни на De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.60.B |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.60.W білий | від 2 799 zł | 3 пропозиції | ||
De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.61.G сірий | від 2 649 zł | 2 пропозиції | ||
De'Longhi Magnifica Plus ECAM 320.60.B чорний | від 2 999 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →