Кавоварка De'Longhi ECP 33.21.W білий
Відео 2Фото 6 |
De'Longhi ECP 33.21.W білий білий чорний |
|
Продуктивна і практична ручна ріжкова кавоварка з сімейства Distinta від відомого італійського бренду De'longhi. Належить до моделей середньої цінової категорії, може стати надійним інструментом в справі приготування ароматного підбадьорливого еспресо. Відрізняється стильним дизайном біло-сріблястого корпусу й елементів металевої обробки. Її зовнішній вигляд прикрасить будь-яку домашню або офісну кухню.
Має просте і зрозуміле електромеханічне управління, розрахована на роботу з меленою кавою, також здатна коректно працювати з таблетованих кава в чалдах. Кавоварка De'longhi ECP 33.21.W обладнана невеликим водяним резервуаром ємністю 1 л, якісної італійської помпою, сталевим бойлером та двома окремими термостатами для води і пари. Висока потужність бойлера підігріву (1100 Вт) дозволяє швидко нагрівати воду для скорочення загальної тривалості процедури.
Холдер цієї машини комплектується трьома фірмовими крему-фільтрами, що забезпечують отримання класичної ароматною пінки. Передбачена подача гарячої води для заварювання чаю, трав'яних зборів. Ручний капучинатор оснащений спеціальною насадкою панарело, яка допоможе швидко збити молоко в пінку для капучино. Є регулятор інтенсивності подачі пари, панель для підігріву чашок і швидкознімний піддон для уловлювання крапель. Для економії електроенергії при тривалому простої кавоварка відключається від мережі автоматично.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi ECP 33.21.W білий
DeLonghi ECP 3321W Ekspres Do Kawy Biały Dysza do Spieniania Mleka Jednocz | 544 zł |
Ciśnieniowy kolbowy De'Longhi Active Line ECP 33.21.W AGDM-EKS-DEI-443 | 569 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECP 33.21.W | 544 zł |
Ekspres ciśnieniowy kolbowy DELONGHI ECP 33.21.W | 570 zł |
Ekspres ciśneniowy DE LONGHI ECP 33.21.W | 682 zł |
- Знімний піддон для крапель
- Знімний резервуар для води
- Система зберігання аксесуарів
Модификації De'Longhi ECP 33.21.W
Ціни на De'Longhi ECP 33.21.W |
---|---|---|---|---|
De'Longhi ECP 33.21.W білий | від 544 zł | 6 пропозицій | ||
De'Longhi ECP 33.21.BK чорний | від 606 zł | 4 пропозиції |