Ekspres do kawy De'Longhi ECP 33.21.W biały
Wideo 2Zdjęcia 6 |
De'Longhi ECP 33.21.W biały biały czarny |
|
Wydajny i praktyczny ręczny ekspres do kawy z rodziny Distinta znanej włoskiej marki De'Longhi. Należy do modeli ze średniej kategorii cenowej, może stać się niezawodnym narzędziem w przygotowaniu aromatycznego, orzeźwiającego espresso. Charakteryzuje się stylowym wzornictwem z biało-srebrną obudową i metalowymi elementami wykończeniowymi. Swoim wyglądem ozdobi każdą domową lub biurową kuchnię.
Posiada proste i zrozumiałe sterowanie elektromechaniczne, jest przystosowany do pracy z kawą mieloną, a także jest w stanie poprawnie pracować z tabletkami z kawą w saszetkach. Kawiarka De'Longhi ECP 33.21.W wyposażona jest w mały zbiornik na wodę o pojemności 1 litra, wysokiej jakości włoską pompkę, stalowy bojler oraz dwa osobne termostaty na wodę i parę. Duża moc grzewcza bojlera (1100 W) pozwala na szybkie podgrzanie wody w celu skrócenia całkowitego czasu trwania zabiegu.
Uchwyt tego ekspresu wyposażony jest w trzy markowe filtry kremowe, które zapewniają klasyczną pachnącą pianę. Zaopatrzenie w ciepłą wodę do zaparzania herbaty i preparatów ziołowych. Ręczny spieniacz do mleka wyposażony jest w specjalną dyszę panarello, która pomoże szybko spienić mleko w piankę cappuccino. Posiada regulator intensywności pary, panel do podgrzewania filiżanek oraz szybko otwieraną tackę ociekową. Aby oszczędzać energię przy długich okresów bezczynności, ekspres do kawy wyłącza się automatycznie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Kup De'Longhi ECP 33.21.W biały
DeLonghi ECP 3321W Ekspres Do Kawy Biały Dysza do Spieniania Mleka Jednocz | 544 zł |
Ciśnieniowy kolbowy De'Longhi Active Line ECP 33.21.W AGDM-EKS-DEI-443 | 569 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECP 33.21.W | 544 zł |
Ekspres ciśnieniowy kolbowy DELONGHI ECP 33.21.W | 570 zł |
- Wyjmowana taca ociekowa
- Wyjmowany zbiornik na wodę
- System przechowywania akcesoriów
Modyfikacje De'Longhi ECP 33.21.W
Ceny na De'Longhi ECP 33.21.W |
---|---|---|---|---|
De'Longhi ECP 33.21.W biały | od 544 zł | 5 oferty | ||
De'Longhi ECP 33.21.BK czarny | od 607 zł | 3 oferty |