Кавоварка De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B чорний
Фото 6 |
De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B чорний білий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B чорний
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ekspres do Kawy Czarny 1400W 240V EN640.B | 1 299 zł |
DE LONGHI-NESPRESSO Ekspres na kapsułki DE LONGHI-NESPRESSO EN640.B Gran L | 1 649 zł |
DeLonghi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B | 1 299 zł |
Ekspres DELONGHI Nespresso Gran Lattissima EN640.B Czarny | 1 299 zł |
Ekspres DELONGHI Nespresso Gran Lattissima EN640.B Czarny | 1 299 zł |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості кавоварки De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B:
- Автоматичне відключення через 9 хвилин
- Контейнер на 10 використаних капсул
Модификації De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B
Ціни на De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W білий | від 1 427 zł | 6 пропозицій | ||
De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B чорний | від 1 299 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →