Кавоварка De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.B чорний
Фото 7 |
De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.B чорний білий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.B чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DE LONGHI-NESPRESSO Ekspres na kapsułki DE LONGHI-NESPRESSO Vertuo Lattiss | 1 549 zł |
Ekspres DELONGHI Nespresso Vertuo Lattissima ENV300.B Czarny | 1 549 zł |
Ekspres DELONGHI Nespresso Vertuo Lattissima ENV300.B Czarny | 1 549 zł |
Модификації De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.B
Ціни на De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.B |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.W білий | від 1 299 zł | 6 пропозицій | ||
De'Longhi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.B чорний | від 1 549 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →