Кавоварка De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W білий
Фото 7 |
De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W білий білий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nespresso Gran Lattissima Ekspres do Kawy Biały 1400W 240V EN640.W | 1 699 zł |
DE LONGHI-NESPRESSO Ekspres na kapsułki DE LONGHI NESPRESSO EN640.W Gran L | 1 699 zł |
Ekspres DELONGHI Nespresso Gran Lattissima EN640.W Biały | 1 700 zł |
Delonghi En 640.w Gran Lattissima Capsules Coffee Maker Posrebrzany One Si | 1 427 zł |
Додаткові функції і можливості кавоварки De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W:
- Автоматичне відключення через 9 хвилин
- Контейнер на 10 використаних капсул
Модификації De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W
Ціни на De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W білий | від 1 427 zł | 5 пропозицій | ||
De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B чорний | від 1 299 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →