Ekspres do kawy De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W biały
Zdjęcia 7 |
De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W biały biały czarny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nespresso Gran Lattissima Ekspres do Kawy Biały 1400W 240V EN640.W | 1 699 zł |
DE LONGHI-NESPRESSO Ekspres na kapsułki DE LONGHI NESPRESSO EN640.W Gran L | 1 699 zł |
Ekspres DELONGHI Nespresso Gran Lattissima EN640.W Biały | 1 700 zł |
Delonghi En 640.w Gran Lattissima Capsules Coffee Maker Posrebrzany One Si | 1 427 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W:
- Automatyczne wyłączanie po 9 minutach
- Pojemnik na 10 zużytych kapsułek
Modyfikacje De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W
Ceny na De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.W biały | od 1 427 zł | 6 oferty | ||
De'Longhi Nespresso Gran Lattissima EN 640.B czarny | od 1 299 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →