Ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 970 szary (NICR 970)
Wideo 1Zdjęcia 17 |
Nivona CafeRomatica 970 szary czarny szary |
|
Wielofunkcyjny automatyczny ekspres do kawy klasy premium z oryginalnym systemem Aroma Balance System, wygodny dotykowy kolorowy LCD-wyświetlacz, zautomatyzowanym dyszą do cappuccino Spumatore Duo Plus i obsługą bezprzewodowego interfejsu Bluetooth do użycia ze smartfonem. Przeznaczona jest do przygotowywania espresso, a także innych rodzajów kawy na jego podstawie i szerokiego asortymentu kawy z mlekiem mlecznych napojów.
Producentem jest sprzedawany jako produkt górnej półki cenowej z linii Nivona CafeRomatica 2019 roku. Ekspres do kawy Nivona NICR 970 może pracować jako zbożowych, jak i mielonej kawy. Jest w stanie w pełni zautomatyzować wszystkie etapy gotowania (mielenie, prasowanie, wstępne zwilżanie, podgrzewanie wody, parzenie, tworzenie charakterystyczną piany mleka). Wystarczy tylko wybrać żądany program i po krótkim czasie podnieść filiżankę pysznej ożywczy napój.
Oprócz tego, urządzenie może zapamiętać do dziewięciu własnych przepisów. Jest w stanie szybko przygotować gorące mleko lub gotować wodę do parzenia herbaty lub ziół opłaty. Z bardziej dostępnych modeli wyróżnia się obecnością ekranu dotykowego, niskim poziomem hałasu lepszą młynka i zmodernizowanej system sterowania z możliwością regulacji twierdzy, objętości i temperatury kawy. Dzięki dużej pojemności wody (2,2 l) idealnie nadaje się do gotowania z kawą w biurze.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nivona 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nivona.
Kup Nivona CafeRomatica 970 szary
Nivona W pełni automatyczny ekspres do kawy NICR970 NICR 970 tytan/chrom C | 6 502 zł |
Ciśnieniowy automatyczny Nivona Cafe Romatica NICR970 tytanowy AGDM-EKS-NI | 7 190 zł |
Ekspres ciśnieniowy NIVONA CafeRomatica 970 | 8 448 zł |
NIVONA Ekspres do kawy NICR 970 | 6 899 zł |
Ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 970 | 6 807 zł |
Modyfikacje Nivona CafeRomatica 970
Ceny na Nivona CafeRomatica 970 |
---|---|---|---|---|
Nivona CafeRomatica 960 czarny | od 5 599 zł | 8 oferty | ||
Nivona CafeRomatica 970 szary | od 6 502 zł | 5 oferty |