Кавоварка Nivona CafeRomatica 790 чорний (NICR 790)
Відео 2Фото 10 |
Nivona CafeRomatica 790 чорний |
|
Кавоварку виробника Nivona можна віднести до автоматичних кавоварок на стику середнього і просунутого рівня. До головних фішок моделі потрібно віднести наявність автоматичного капучинатора з відвідним шлангом, що дозволяє використовувати практично будь-яку ємність з молоком, наявну під рукою (від склянки до банки або тетрапака). Також заявлена підтримка технології Aroma Balance System, яка дозволяє без додаткових налаштувань домогтися якісної екстракції (робочий тиск 15 бар) і відмінного аромату кави.
Саме так кавоварка Nivona CafeRomatica 790 працює за 8 наявними програмами, серед яких є Еспресо, крему, капучіно, лате макіато та інші. Крім цього багато заводські настройки можна змінити (фортеця, температуру, об'єм і т.д). А ще тут запропонована функція My Coffee, яка дає можливість створити і зберегти в пам'яті до 5 власних рецептів кавових напоїв. До інших фішок приладу відноситься наявність кавомолки з металевими жорнами і бункером на 250 грам, а також термоблока на 1455 Вт, який не змусить довго чекати приготування. А крім звичного підігріву чашок і сервісної самоочищення передбачений фільтр для води, інтуїтивний кольоровий дисплей і можливість віддаленого управління зі смартфона. Ще варто відзначити, що модель зустрічається в продажу не тільки в чорному забарвленні корпусу, але і в сріблястому, білому і «під нержавійку».
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nivona 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nivona.
Купити Nivona CafeRomatica 790 чорний
Усі ціни 19 →NIVONA W pełni automatyczny ekspres do kawy NICR790 NICR 790 czarny/chrom | 3 449 zł |
Ekspres do kawy Nivona "CafeRomatica NICR 790" | 2 799 zł |
Nivona CAFEROMATICA 790 | 3 245 zł |
Nivona CafeRomatica 790 | 2 799 zł |
Nivona CafeRomatica 790 | 2 799 zł |
- Регульований по висоті дозатор кави
- Автоматичний контроль рівня води та кавових зерен
- Підсвічування чашки
Модификації Nivona CafeRomatica 790
Ціни на Nivona CafeRomatica 790 |
---|---|---|---|---|
Nivona CafeRomatica 796 білий | від 3 199 zł | 9 пропозицій | ||
Nivona CafeRomatica 799 нержавіюча сталь | від 3 169 zł | 15 пропозицій | ||
Nivona CafeRomatica 795 сріблястий | від 2 900 zł | 11 пропозицій | ||
Nivona CafeRomatica 790 чорний | від 2 799 zł | 21 пропозиція | ||
Nivona CafeRomatica 791 чорний | від 2 435 zł | 14 пропозицій |