Кавоварка Nivona CafeRomatica 820 чорний (NICR 820)
Фото 11 |
Nivona CafeRomatica 820 чорний |
|
Швейцарська автоматична кавова машина з фірмовою технологією системою Aroma Balance System, що забезпечує якісну екстракцію та чудові смакоароматичні кондиції приготувати напоїв. Обладнана знімним варильних блоком і автоматичним капучинатором Spumatore Duo Plus. Призначена для приготування еспресо та інших видів кави на його основі. Відрізняється повною автоматизацією створення кавово-молочних напоїв.
Виробником позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії з лінійки Nivona CafeRomatica 2020-го року. Кавоварка Nivona NICR 820 вміє працювати з зерновим/меленою кавою і самостійно виконує всі етапи приготування (помел, пресування, попереднє змочування, підігрів води, заварювання, приготування молочної пінки, збивання молочної пінки і її змішування з кавою).
Користувачеві цієї моделі достатньо лише вибрати потрібну програму і через скромний проміжок часу забрати чашку ароматного напою. Також ця модель уміє підігрівати молоко і готувати гарячу воду, яка підійде для заварювання всіх видів чаю або трав'яних зборів. Від більш дешевих кавоварок відрізняється наявністю кольорового LCD-дисплея, низьким рівнем шуму кавомолки і модернізованою системою управління з можливістю регулювання міцності, об'єму і температури кави. Передбачено 10 профілів індивідуальних налаштувань (власних рецептів).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nivona 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nivona.
Купити Nivona CafeRomatica 820 чорний
Nivona ekspres do kawy CafeRomatica 820 Kolor czarny 300800820 | 4 750 zł |
Ciśnieniowy automatyczny Nivona Cafe Romatica 820 czarny matowy AGDM-EKS-N | 3 690 zł |
NIVONA Ekspres do kawy NICR 820 | 3 899 zł |
Ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 820 Czarne | 4 438 zł |
Ekspres do kawy NIVONA CafeRomatica 820 | 3 899 zł |
- Підсвічування чашок
- Регульована висота дозатора для кави
- Задні ролики для зручності переміщення
Модификації Nivona CafeRomatica 820
Ціни на Nivona CafeRomatica 820 |
---|---|---|---|---|
Nivona CafeRomatica 825 нержавіюча сталь | від 3 899 zł | 9 пропозицій | ||
Nivona CafeRomatica 821 сріблястий | від 2 699 zł | 11 пропозицій | ||
Nivona CafeRomatica 820 чорний | від 3 690 zł | 5 пропозицій |