Кавоварка Nivona CafeRomatica 690 чорний
Фото 11 |
Nivona CafeRomatica 690 чорний сріблястий чорний |
|
Підсвічування чашок під час приготування. Регульований носик за висотою чашки.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nivona 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nivona.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nivona CafeRomatica 690 чорний
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nivona Caferomat do kawy 690 300600690 | 2 962 zł |
Ekspres ciśnieniowy Nivona CafeRomatica NICR 690 - czarny | 2 399 zł |
Nivona Ekspres ciśnieniowy NIVONA 690 HKNIVECNICR6900 | 2 302 zł |
Ciśnieniowy automatyczny Nivona Cafe Romatica 690 czarny AGDM-EKS-NIV-137 | 2 329 zł |
Ekspres NIVONA CafeRomatica 690 | 2 258 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації Nivona CafeRomatica 690
Ціни на Nivona CafeRomatica 690 |
---|---|---|---|---|
Nivona CafeRomatica 695 сріблястий | від 2 350 zł | 4 пропозиції | ||
Nivona CafeRomatica 690 чорний | від 2 236 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →