Ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 690 czarny
Zdjęcia 11 |
Nivona CafeRomatica 690 czarny czarny srebrny |
|
Podświetlenie filiżanek podczas gotowania. Regulowana wylewka do wysokości filiżanki.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nivona 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nivona.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nivona CafeRomatica 690 czarny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nivona Caferomat do kawy 690 300600690 | 2 962 zł |
Ekspres ciśnieniowy Nivona CafeRomatica NICR 690 - czarny | 2 399 zł |
Nivona Ekspres ciśnieniowy NIVONA 690 HKNIVECNICR6900 | 2 302 zł |
Ciśnieniowy automatyczny Nivona Cafe Romatica 690 czarny AGDM-EKS-NIV-137 | 2 329 zł |
Ekspres NIVONA CafeRomatica 690 | 2 258 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Nivona CafeRomatica 690
Ceny na Nivona CafeRomatica 690 |
---|---|---|---|---|
Nivona CafeRomatica 690 czarny | od 2 236 zł | 13 oferty | ||
Nivona CafeRomatica 695 srebrny | od 2 350 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →