Ekspres do kawy De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.21.B czarny
Wideo 2Zdjęcia 9 |
De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.21.B czarny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.21.B czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DeLonghi Magnifica Evo ECAM29021B Ekspres do Kawy Czarny 1450 kWh 220 V EC | 1 988 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Magnifica Evo ECAM 290.21.B - czarny | 1 519 zł |
DE LONGHI Ekspres ciśnieniowy DE LONGHI Magnifica Evo ECAM290.21.B Czarny | 1 599 zł |
De'Longhi Automatyczny ekspres Magnifica Evo ECAM290.21.B 0132220045 | 1 649 zł |
De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.21.B | 1 399 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →