Кавоварка De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.21.B чорний
Відео 2Фото 9 |
De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.21.B чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Magnifica Evo ECAM 290.21.B чорний
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DeLonghi Magnifica Evo ECAM29021B Ekspres do Kawy Czarny 1450 kWh 220 V EC | 2 015 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Magnifica Evo ECAM 290.21.B - czarny | 1 519 zł |
DE LONGHI Ekspres ciśnieniowy DE LONGHI Magnifica Evo ECAM290.21.B Czarny | 1 599 zł |
De'Longhi Automatyczny ekspres Magnifica Evo ECAM290.21.B 0132220045 | 1 649 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Magnifica Evo ECAM 290.21.B | 2 528 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →