Кавоварка De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.MB чорний
Відео 8Фото 9 |
De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.MB чорний |
|
Представник лінійки La Specialista 2022 року компанії De'longhi-це ріжкова кавоварка з вбудованою кавомолкою в стильному металевому оформленні. Вона призначається для домашнього застосування і позиціонується в якості рішення для освоєння навичок бариста і готування вдома смачної кави, що не поступається тому, що роблять в кав'ярнях. "Серцем" приладу виступає термоблок на 1400 Вт і помпа на 15 бар.
Перший дозволить скоротити час нагріву і прискорити приготування напоїв, а друга повинна допомогти якісної екстракції кави. Кавоварка De'longhi La Specialista Arte EC 9155.MB оснащена вбудованою кавомолкою з 8 рівнями регулювання ступеня помелу. Але крім зерен тут можна використовувати мелений і таблетований (чалди) кави. За замовчуванням запропоновані три напівавтоматичні програми приготування-еспресо, американо і гаряча вода.
Завдяки наявності ручного капучинатора, можна також збивати молочну піну в пітчері (ємності для молока, яка включена в комплект поставки) і готувати капучино, лате або інші молочно-Кавові напої. Також користувачеві доступна настройка фортеці, температури і об'єму кави. Знімний резервуар для води вміщує 1.7 літра, а максимальна висота чашки, яка поміщається під диспенсер, дорівнює 12 см.у комплектацію входить професійний холдер з фільтром на одну і дві порції, темпер для формування кавової таблетки і набір для видалення накипу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.MB чорний
Усі ціни 6 →DeLonghi La Specialista Arte Ekspres do Kawy Srebrny 1450 WW 230 VV EC9155 | 2 199 zł |
DeLonghi La Specialista Arte EC9155.MB | 2 501 zł |
Ekspres DELONGHI La Specialista Arte EC9155.MB | 1 900 zł |
Delonghi Ec 9155.mb Superautomatic Coffee Machine Posrebrzany One Size / E | 2 565 zł |
Модификації De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.MB
Ціни на De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.MB |
---|---|---|---|---|
De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.GR зелений | від 2 249 zł | 1 пропозиція | ||
De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.W сріблястий | від 2 000 zł | 8 пропозицій | ||
De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.MB чорний | від 1 900 zł | 6 пропозицій |