Кавоварка De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.YE жовтий
Відео 8Фото 9 | Очікується у продажу 2 149 zł Тип: еспресо (ріжкова); Вбудована кавомолка; Кава: в зернах; мелена; чалди; Приготування молочних напоїв: ручне; Порцій за 1 раз: 2; Об'єм резервуара (л): 1.7; Резервуар для молока: підігрів чашок / кавника; Тиск (бар): 15; Потужність (Вт): 1400; Габарити (см): 28x40x37; Вага (кг): 8.8 |
De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.YE жовтий |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.YE
Ціни на De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.YE |
---|---|---|---|---|
De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.GR зелений | від 2 249 zł | 1 пропозиція | ||
De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.W сріблястий | від 2 000 zł | 8 пропозицій | ||
De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.MB чорний | від 1 900 zł | 6 пропозицій |