Кавоварка De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.W сріблястий
Відео 8Фото 5 |
De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.W сріблястий |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.W сріблястий
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DeLonghi La Specialista Arte Ekspres do Kawy Biały/Srebrny 1550W 240V EC91 | 2 000 zł |
DeLonghi La Specialista Arte EC9155.W | 2 117 zł |
Ekspres DELONGHI La Specialista Arte EC9155.W | 2 000 zł |
Ekspres DELONGHI La Specialista Arte EC9155.W | 2 000 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.W
Ціни на De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.W |
---|---|---|---|---|
De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.GR зелений | від 2 249 zł | 1 пропозиція | ||
De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.W сріблястий | від 2 000 zł | 8 пропозицій | ||
De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.MB чорний | від 1 900 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →