Ekspres do kawy De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.MB czarny
Wideo 8Zdjęcia 9 |
De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.MB czarny |
|
De'Longhi's 2022 La Specialista to ekspres do kawy chleba świętojańskiego z wbudowanym młynkiem w stylowym metalowym wykończeniu. Przeznaczony jest do użytku domowego i jest pozycjonowany jako rozwiązanie do opanowania umiejętności baristy i przygotowania pysznej kawy w domu, która nie ustępuje temu, co robi się w kawiarniach. „Sercem” urządzenia jest termoblok o mocy 1400 W oraz pompa 15 bar.
Pierwszy skróci czas nagrzewania i przyspieszy przygotowywanie napojów, a drugi powinien pomóc w ekstrakcji wysokiej jakości kawy. Ekspres do kawy De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.MB jest wyposażony we wbudowany młynek do kawy z 8 poziomami regulacji stopnia zmielenia. Ale oprócz ziaren można tutaj użyć kawy mielonej i w tabletkach (w strąkach). Domyślnie oferowane są trzy półautomatyczne programy gotowania - espresso, americano i gorąca woda.
Dzięki ręcznemu spieniacz do mleka możesz również spienić mleko w dzbanku (pojemnik na mleko w zestawie) i przygotować cappuccino, latte lub inne napoje mleczno-kawowe. Użytkownik może również dostosować moc, temperaturę i objętość kawy. Wyjmowany zbiornik na wodę mieści 1,7 litra, a maksymalna wysokość kubka mieszczącego się pod dozownikiem to 12 cm.W opakowaniu znajduje się profesjonalny uchwyt z filtrem na jedną i dwie porcje, ubijak do tabletek kawy oraz zestaw do odkamieniania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Kup De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.MB czarny
Wszystkie ceny 7 →DeLonghi La Specialista Arte Ekspres do Kawy Srebrny 1450 WW 230 VV EC9155 | 2 169 zł |
DeLonghi La Specialista Arte EC9155.MB | 2 519 zł |
De'Longhi Ekspres kolbowy La Specialista Arte EC9155.MB 0132126043 | 1 999 zł |
Ekspres DELONGHI La Specialista Arte EC9155.MB | 1 900 zł |
Delonghi Ec 9155.mb Superautomatic Coffee Machine Posrebrzany One Size / E | 2 568 zł |
Modyfikacje De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.MB
Ceny na De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.MB |
---|---|---|---|---|
De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.MB czarny | od 1 900 zł | 7 oferty | ||
De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.W srebrny | od 2 000 zł | 9 oferty | ||
De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.GR zielony | od 2 249 zł | 1 oferta |