Ekspres do kawy De'Longhi ECP 31.21 czarny
Wideo 9Zdjęcia 3 |
De'Longhi ECP 31.21 czarny |
|
Model można zaliczyć do klasycznych ręcznych ekspresów do kawy. Z jednej strony, urządzenie dostarcza parę o ciśnieniu 15 bar, co pozwala zmaksymalizować smak i aromat wybranego rodzaju kawy, z drugiej strony - użytkownik będzie musiał wykonać większość procesów (poza przepuszczaniem gorącej pary przez samą kawę) samodzielnie. Ale jednocześnie, De'Longhi ECP 33.21 może pracować zarówno z kawą mieloną, jak i kawą w saszetkach, a także zapewnia możliwość przygotowania dwóch porcji napoju w jednym cyklu. Z dodatkowych funkcji producent zaimplementował system podgrzewania filiżanek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Kup De'Longhi ECP 31.21 czarny
Wszystkie ceny 7 →DE LONGHI Ekspres kolbowy DE LONGHI ECP 31.21 Czarny | 479 zł |
DeLonghi ECP 31.21 | 650 zł |
Ciśnieniowy kolbowy De'Longhi ECP 31.21 AGDM-EKS-DEI-183 | 519 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECP 31.21 | 526 zł |
Ekspres ciśnieniowy, kolbowy, DeLonghi, ECP 31.21, czarny | 533 zł |
Ekspres ciśnieniowy DE LONGHI ECP31.21BK I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 509 zł |
DeLonghi - Ekspres kolbowy ECP31.21 | 499 zł |
Nic zbędnego, tylko aromatyczna kawa
De'Longhi wyróżnia się na rynku szeroką gamą urządzeń do przygotowywania napojów kawowych, gdzie każdy użytkownik, niezależnie od preferencji i możliwości finansowych, będzie mógł wybrać urządzenie dla siebie.
Nic zbędnego
Ekspres do kawy De'Longhi ECP 33.21 należy do budżetowej linii produktów tej marki, ale jego parametry techniczne i możliwości w ogóle na tym nie ucierpiały.
Klasyczny model ręczny jest dostępny w trzech kolorach: bordowym, czarnym, stalowym i jest przeznaczony do parzenia kawy zarówno ze zmielonych ziaren, jak i do kawy w saszetkach. Obecność wygodnej dyszy panarello pozwala cieszyć się delikatnym cappuccino, zaimplementowano tu również bardzo przydatny tryb - dopływ wrzącej wody. Jednak dla wygodnego korzystania z przedstawionych funkcji, użytkownik będzie musiał do tego się przyzwyczaić, ponieważ spienianie mleka, zwłaszcza nie tłustego, może zająć dużo czasu.
Kawa dla siebie i przyjaciela
Obecność dwóch otworów w kolbie pomaga w przygotowaniu dwóch filiżanek kawy na raz. Aby uzyskać więcej aromatu, przed przygotowaniem można użyć podgrzewane filiżanki, jednak nie można umieszczać dużych pojemników, ponieważ podgrzewany panel jest stosunkowo mały.
Skromne wymiary (18,5x24x 30,5 cm) będą odpowiednie dla posiadaczy małej kuchni, ale jeśli chodzi o ciśnienie robocze w 15 bar, to model nie jest specjalnie skromny, bo jest podobny do swoich droższych odpowiedników.
Sterowanie
Za sterowanie i przełączanie poleceń odpowiada dźwignia z boku obudowy oraz przełącznik analogowy na panelu przednim. Łatwość obsługi zachwyci każdego, kto nie chce spędzać dodatkowego czasu na przygotowywaniu pobudzającego napoju, ale jeśli chodzi o konserwację urządzenia, problemów nie da się uniknąć, jeśli wolisz czarny design. Błyszczący panel zbiera wszystkie odciski palców i pokazuje nie tylko wybrany tryb, ale także wszelkie ślady użytkowania.
- Wyjmowana taca ociekowa
- Wyjmowany zbiornik na wodę
- System przechowywania akcesoriów