Ekspres do kawy De'Longhi Nespresso Inissia EN 80.B czarny
Wideo 29Zdjęcia 6 |
De'Longhi Nespresso Inissia EN 80.B czarny |
|
Oprócz eleganckiego ergonomiczny design, ta ekspres do kawy może pochwalić się wysokim jak dla ich wielkości i ceny ciśnieniu 19 bar, co pozwala liczyć na szybkie i solidne przygotowanie kawy. Przygotowuje napoje, używając tylko specjalne przygotowane szczelne kapsuły. Dodatkowo wdrożony specjalny oszczędny tryb, dzięki któremu urządzenie automatycznie się wyłączy, gdy proste. Na rynku obecnych jest kilka różnych modyfikacji modelu, które różnią się tylko kolorem obudowy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Kup De'Longhi Nespresso Inissia EN 80.B czarny
Wszystkie ceny 18 →DeLonghi Nespresso EN 80GY Inissia Automatyczny Ekspres do Kawy Metal1260 | 289 zł |
Ekspres do kawy De'Longhi Inissia EN 80.B | 318 zł |
DE LONGHI-NESPRESSO Ekspres na kapsułki DE LONGHI-NESPRESSO Inissia EN80.B | 289 zł |
Ciśnieniowy na kapsułki De'Longhi Nespresso EN80.B Inissia czarny AGDM-EKS | 325 zł |
Ekspres DELONGHI Nespresso Inissia EN80.B Czarny | 289 zł |
Estetyka i funkcjonalność
De'Longhi Nespresso Inissia EN 80.B to połączenie elegancji i wydajności w jednym kompaktowym urządzeniu. Nic dziwnego, że ten projekt otrzymał nagrodę Red Dot. Nowoczesna estetyka ekspresu do kawy sprawia, że będzie on idealnym dodatkiem do każdego wystroju, nie zajmując przy tym dużo miejsca.
Elastyczność w wyborze
Możliwość wyboru pomiędzy dwiema wielkościami porcji to duży plus dla tych, którzy czasem wolą mocne espresso, a czasem zwykłą filiżankę kawy. Funkcja indywidualnego programowania sprawia, że proces przygotowania napoju jest jeszcze wygodniejszy.
Nienaganna jakość
Dzięki termoblokowi o dużej mocy i profesjonalnej pompie 19 barów ekspres do kawy gwarantuje za każdym razem kawę o jakości baristy. Kapsułki Nespresso znane są z wysokiej jakości, dzięki której każda filiżanka obiecuje pyszny smak.
Barierą dla niektórych użytkowników może być jednak koszt kapsułek, a brak specjalistycznych kapsułek do kawy i napojów mlecznych może wymagać dodatkowego wysiłku.
Wniosek
De'Longhi Nespresso Inissia EN 80.B to doskonały wybór dla osób ceniących styl i jakość kawy. To idealne urządzenie dla koneserów espresso oraz tych, którzy chcą zainwestować trochę czasu i wysiłku w przygotowanie idealnej latte lub cappuccino w domu.
- Tryb oszczędzania energii
- Automatyczne wyłączanie po 9 minutach
- Blokada kapania
- Automatyczne wyrzucanie kapsułek
Modyfikacje De'Longhi Nespresso Inissia EN 80.B
Ceny na De'Longhi Nespresso Inissia EN 80.B |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Nespresso Inissia EN 80.CW beżowy | od 418 zł | 1 oferta | ||
De'Longhi Nespresso Inissia EN 80.B czarny | od 264 zł | 20 oferty | ||
De'Longhi Nespresso Inissia EN 80.PBL turkusowy | od 3 859 zł | 1 oferta |