Ekspres do kawy De'Longhi Dinamica Plus ECAM 380.95.TB srebrny
Zdjęcia 7 |
De'Longhi Dinamica Plus ECAM 380.95.TB srebrny |
|
Ekspres do kawy De'Longhi 2023 jest starszym przedstawicielem linii Dinamica, w skład której wchodzą urządzenia średniobudżetowe. Model wyposażony jest w automatyczny spieniacz do mleka LatteCrema Hot, który ułatwia przygotowanie różnorodnych napojów kawowych i mlecznych, a do realizacji dostępnych jest 9 przepisów, w tym odpowiednie cappuccino (najpierw espresso, potem pianka), Flat White, latte i inne za pomocą jednego lub kilku kliknięć.
Łączna liczba programów automatycznych „na pokładzie” to 24, w których znajduje się osobny cykl gorącego mleka, cortado, Americano, kawy w dzbanku itp. Dla wygodnej interakcji ekspres do kawy De'Longhi Dinamica Plus ECAM 380.95.TB został wyposażony w 3,5-calowy w pełni dotykowy wyświetlacz, na którym oprócz wyboru napoju możesz tworzyć własne profile (4 sztuki), regulować moc, głośność i temperaturę, a nawet zmienić gęstość pianki (są 3 opcje).
Model wyposażony jest w młynek do kawy z metalowymi kamieniami młyńskimi, płynną regulację mielenia (13 stopni) oraz zbiornik na 300 gramów kawy. Inne pojemności na pokładzie obejmują zbiornik na wodę o pojemności 1,8 litra, karafkę na mleko, którą można myć w zmywarce i pojemnik na 14 fusów. „Wypełnieniem” urządzenia są doskonale znane podzespoły platformy ECAM, m.in. 15-konna pompa, grzałka o mocy 1450 W oraz wyjmowany blok zaparzający.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Kup De'Longhi Dinamica Plus ECAM 380.95.TB srebrny
Wszystkie ceny 6 →DeLonghi Dinamica Plus ECAM38095TB w pełni automatyczny ekspres do kawy z | 3 249 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Dinamica Plus ECAM 380.95.TB - szary | 3 299 zł |
De'Longhi Automatyczny ekspres Dinamica Plus ECAM380.95.TB 0132215486 | 3 699 zł |
DeLonghi ECAM380.95 | 3 249 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Dinamica Plus ECAM 380.95.TB - szary | 3 299 zł |