Кавоварка De'Longhi Dinamica ECAM 350.75.S нержавіюча сталь
Відео 26Фото 6 |
De'Longhi Dinamica ECAM 350.75.S нержавіюча сталь |
|
Цю модель можна впевнено зарахувати до найбільш прогресивним кавовим машинам на ринку. De'longhi ECAM 350.75 — повністю автоматичний пристрій, що забезпечує приготування великої кількості різних напоїв, серед яких виділимо еспресо лунго, Flat White, капучіно, лате макіато та ін. Модель оснащена власним резервуаром для молока і вбудованою кавомолкою з можливістю регулювання бажаного ступеня помелу. Зручна у використанні панель управління з великим інформаційним дисплеєм максимально спрощує процес експлуатації; користувач може задавати бажану міцність напою і його об'єм, в тому числі і готувати одразу дві порції.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Dinamica ECAM 350.75.S нержавіюча сталь
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DeLonghi Dinamica w pełni automatyczny ekspres do kawy cappuccino ekspres | 3 991 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Dinamica ECAM 350.50.SB - srebrny | 2 299 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 350.50.SB | 2 299 zł |
Ekspres DELONGHI Dinamica ECAM 350.75.S | 2 500 zł |
Ekspres DELONGHI Dinamica ECAM 350.75.S | 2 500 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації De'Longhi Dinamica ECAM 350.75.S
Ціни на De'Longhi Dinamica ECAM 350.75.S |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Dinamica ECAM 353.75.W білий | від 3 540 zł | 1 пропозиція | ||
De'Longhi Dinamica ECAM 350.75.S нержавіюча сталь | від 1 967 zł | 18 пропозицій | ||
De'Longhi Dinamica ECAM 353.75.B чорний | від 2 429 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →