Ekspres do kawy De'Longhi Dinamica ECAM 350.75.S stal nierdzewna
Wideo 26Zdjęcia 6 |
De'Longhi Dinamica ECAM 350.75.S stal nierdzewna |
|
Model ten śmiało można zaliczyć do najbardziej zaawansowanych ekspresów na rynku. De'Longhi ECAM 350.75 to w pełni automatyczne urządzenie, które zapewnia przygotowanie dużej liczby różnych napojów, wśród których wyróżniamy espresso lungo, Flat White, cappuccino, latte macchiato itp. Model jest wyposażony we własny zbiornik na mleko i wbudowany -w młynku do kawy z możliwością regulacji pożądanego stopnia zmielenia. Łatwy w obsłudze panel sterowania z dużym wyświetlaczem informacyjnym maksymalnie upraszcza proces obsługi; użytkownik może ustawić żądaną moc napoju i jego objętość, w tym przygotowanie dwóch porcji na raz.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup De'Longhi Dinamica ECAM 350.75.S stal nierdzewna
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DeLonghi Dinamica w pełni automatyczny ekspres do kawy cappuccino ekspres | 3 991 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Dinamica ECAM 350.50.SB - srebrny | 2 299 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 350.50.SB | 2 299 zł |
Ekspres DELONGHI Dinamica ECAM 350.75.S | 2 500 zł |
Ekspres DELONGHI Dinamica ECAM 350.75.S | 2 500 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje De'Longhi Dinamica ECAM 350.75.S
Ceny na De'Longhi Dinamica ECAM 350.75.S |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Dinamica ECAM 353.75.W biały | od 3 540 zł | 1 oferta | ||
De'Longhi Dinamica ECAM 353.75.B czarny | od 2 429 zł | 6 oferty | ||
De'Longhi Dinamica ECAM 350.75.S stal nierdzewna | od 1 967 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →