Ekspres do kawy De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.60.B czarny
Zdjęcia 6 |
De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.60.B czarny biały czarny |
|
Ekspres do kawy De'Longhi jest przedstawicielem początkowej linii Magnifica z premiery 2023 roku. Model z dodatkiem Start w nazwie to jedno ze starszych rozwiązań z serii, co potwierdza zarówno wygodny dotykowy panel sterowania, jak i automatyczny spieniacz do mleka Latte Crema Hot. W zestawie znajduje się dzbanek na mleko, do którego należy dodać surowce do ubijania mlecznej pianki.
Ekspres do kawy De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.60.B posiada 4 programy, które można uruchomić za naciśnięciem jednego przycisku, w tym espresso, kawa (długa), cappuccino i gorąca woda. Nie zabrakło także czujnika umożliwiającego przygotowanie dwóch porcji espresso na raz. Użytkownik ma możliwość zmiany mocy napoju (od tej opcji zależy ilość gramów kawy użytej do zaparzenia jednej porcji), temperatury oraz objętości.
Jak przystało na ekspresy, nie zabrakło młynka żarnowego z możliwością regulacji stopnia zmielenia kawy oraz 250-gramowym zbiornikiem. W razie potrzeby można również użyć już zmielonego ziarna, wsypując je do specjalnego wałka. Model oparty na sprawdzonej platformie ECAM z wyjmowaną grupą zaparzającą, termoblokiem o mocy 1450 W i pompą o mocy 15 koni mechanicznych. Wśród innych cech warto podkreślić możliwość umieszczenia pod dziobkiem kubka o wysokości 14 cm, obecność 1,8-litrowego zbiornika na wodę oraz funkcje samooczyszczania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Kup De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.60.B czarny
Wszystkie ceny 10 →DeLonghi MASZYNA KAWY SUPERAUT KREM MLECZNY HO ECAM 220.60.B | 2 228 zł |
Ekspres DELONGHI Magnifica Start ECAM 220.60.B | 1 649 zł |
DeLonghi Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 220.60.B | 1 955 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 220.60.B | 2 057 zł |
Modyfikacje De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.60.B
Ceny na De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.60.B |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.61.W biały | od 1 899 zł | 2 oferty | ||
De'Longhi Magnifica Start ECAM 220.60.B czarny | od 1 649 zł | 10 oferty |