Ekspres do kawy De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W biały
Wideo 1Zdjęcia 4 |
De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W biały |
|
Stosunkowo tani automatyczny ekspres do kawy (ekspres do kawy) do szybkiego przygotowywania kawy i kawy z mlekiem mlecznych napojów na jego podstawie z całych lub zmielonych ziaren. Należy do rodziny dostępnych automatycznych ekspresów do kawy Magnificа S 2018 roku roku modelowego. Wyróżnia się stylowym zewnętrznym designem białego korpusu, małej szerokości (24 cm), praktycznym wykorzystaniem klawiatury systemu zarządzania i wysokimi smakowych cech zaparzanego kawy.
Oprócz zwykłego i podwójnego espresso, ekspres do kawy De ' Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W łatwo konfigurowalny na przygotowanie americano. Jako dodatkowy tryb może podgrzewać wodę do parzenia kawy i herbaty ziołowe opłat. Mielenie ziarna kawy odbywa wbudowanej młynkiem do kawy ze stalowymi w młynie i kontrolowanym stopniem rozdrabniania (13 opcji). Maszyna może zmieniać intensywność, pojemność i temperaturę gotowego napoju. Przewidziany jest ręczna dysza do cappuccino do spieniania mleka w delikatną mleczną piankę do cappuccino. Wyposażona jest w szybko odpinany blokiem zaparzającym, który łatwo usuwa do obsługi i czyszczenia. Przepływowy nagrzewnicę o mocy 1450 W zapewnia szybkie podgrzewanie wody i szybkie uzyskiwanie pary.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De'Longhi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De'Longhi.
Kup De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W biały
Wszystkie ceny 8 →ekspres do kawy-ekspresowo-superautomatica-delonghi-ecam21117w ECAM21.117W | 2 029 zł |
Ekspres do kawy De'Longhi Magnifica S ECAM21.117.W | 1 510 zł |
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi Magnifica S ECAM 21.117 W | 1 478 zł |
Ekspres ciśnieniowy DELONGHI Magnifica S ECAM 21.117.W | 1 510 zł |
Ekspres do kawy De'Longhi Magnifica S ECAM21.117.W | 1 510 zł |
Modyfikacje De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W
Ceny na De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W biały | od 1 471 zł | 9 oferty | ||
De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.B czarny | od 1 285 zł | 11 oferty | ||
De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.SB srebrny | od 1 489 zł | 11 oferty |