Ekspres do kawy Philips Series 2200 EP2030/10 grafit
Zdjęcia 4 |
Philips Series 2200 EP2030/10 grafit |
|
Niezawodny, zautomatyzowany domowy ekspres do kawy do przygotowywania espresso i napojów kawowych na bazie espresso. Może pracować z kawą ziarnistą oraz kawą mieloną (też z gotową kawą mieloną w opakowaniu próżniowym). Producent pozycjonuje urządzenie, jako produkt ze średniej półki cenowej, ukierunkowany na zaspokojenie potrzeb użytkowników domowych lub małych biur. Wyposażony jest w wyjmowany zbiornik na mleko (260 ml), automatyczny spieniacz mleka LatteGo oraz zintegrowany automatyczny młynek do kawy z ceramicznymi żarnami i regulowanym stopniem zmielenia (12 pozycji), który wpływa na smak napoju.
Zbiornik na wodę ma pojemność 1800 ml, a pojemnik na kawę mieści do 275 g ziaren. Pełnego zapełnienia wystarczy na 33-38 standardowych porcji. Ekspres do kawy Philips EP 2230 jest przeznaczony do przygotowywania espresso i americano (espresso rozcieńczone gorącą wodą w stosunku 1: 1). Jest również w stanie dostarczyć gorącą wodę, którą można wykorzystać do parzenia herbaty i naparów ziołowych.
Nowoczesny system sterowania cyfrowego z powierzchnią sensoryczną SensorTouch, pozwala regulować moc napoju (3 stopnie) oraz zmieniać jego temperaturę (3 stopnie). Praktyczna i łatwa w utrzymaniu konstrukcja obejmuje wyjmowany zaparzacz, bojler o mocy 1500 W i wysokiej jakości pompę, która może wytrzymać maksymalne ciśnienie do 15 barów. Posiada tryb samooczyszczania, a wbudowany zbiornik przyjmuje do 14 porcji zużytych fusów kawowych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Series 2200 EP2030/10 grafit
Wszystkie ceny 10 →Philips Ekspres do kawy w pełni automatyczny EP2230/10 18 litra czarny | 2 090 zł |
Philips LattoGo Series 2200 EP2230/10 | 1 936 zł |
Philips Series 2200 Automatyczny ekspres do kawy EP2230/10 EP2230/10 | 1 932 zł |
Ekspres ciśnieniowy Philips LatteGo Series 2200 EP2230/10 | 2 059 zł |
Ekspres ciśnieniowy Philips EP2230/10 | 1 911 zł |
Modyfikacje Philips Series 2200 EP2030/10
Ceny na Philips Series 2200 EP2030/10 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 2200 EP2035/40 beżowy | od 1 999 zł | 7 oferty | ||
Philips Series 2200 EP2231/40 czarny | od 1 254 zł | 1 oferta | ||
Philips Series 2200 EP2030/10 grafit | od 1 699 zł | 11 oferty | ||
Philips Series 2200 EP2236/40 srebrny | od 2 188 zł | 6 oferty |