Ekspres do kawy Philips Senseo Original Plus CSA210/11 biały
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Philips Senseo Original Plus CSA210/11 biały |
|
Oznaczenia (klasyfikacja) nazw ekspresów do kawy Philips & SaecoSzczegółowy przegląd oznaczeń jednego z najpopularniejszych producentów ekspresów do kawy na świecie
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Senseo Original Plus CSA210/11 biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS CSA210/11 Original Plus Start Biały | 279 zł |
Ekspres na saszetki Philips Senseo Original Plus CSA210/11 - biały | 279 zł |
Ekspres ciśnieniowy Philips Senseo Plus Original CSA210/11 NOWY MODEL bia | 367 zł |
Ekspres ciśnieniowy Philips Senseo Plus | 400 zł |
Ekspres na saszetki Philips Senseo Original Plus CSA210/11 - biały | 279 zł |
Philips Senseo Original Plus CSA210/10 ekspres do kawy na saszetki wybór m | 297 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Philips Senseo Original Plus CSA210/11
Ceny na Philips Senseo Original Plus CSA210/11 |
---|---|---|---|---|
Philips Senseo Original Plus CSA210/11 biały | od 279 zł | 7 oferty | ||
Philips Senseo Original Plus CSA210/60 czarny | od 278 zł | 13 oferty | ||
Philips Senseo Original Plus CSA210/91 czerwony | od 447 zł | 1 oferta | ||
Philips Senseo Original Plus CSA210/50 szary | od 329 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →