Ekspres do kawy Philips Senseo Maestro CSA260/90 czerwony
Zdjęcia 13 |
Philips Senseo Maestro CSA260/90 czerwony |
|
Oznaczenia (klasyfikacja) nazw ekspresów do kawy Philips & SaecoSzczegółowy przegląd oznaczeń jednego z najpopularniejszych producentów ekspresów do kawy na świecie
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Philips Senseo Maestro CSA260/90
Ceny na Philips Senseo Maestro CSA260/90 |
---|---|---|---|---|
Philips Senseo Maestro CSA260/10 biały | od 414 zł | 1 oferta | ||
Philips Senseo Maestro CSA260/61 czarny | od 414 zł | 4 oferty | ||
Philips Senseo Maestro CSA260/90 czerwony | od 473 zł | 1 oferta | ||
Philips Senseo Maestro CSA260/51 szary | od 674 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →