Кавоварка Philips L'Or Barista LM9012/60 чорний
Фото 8 | 195 zł Купити! Philips L´or Barista Espresso Coffee Maker Refurbished Czarny R-14240026-Ltradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Philips L'Or Barista LM9012/60 чорний |
|
Сумісна як зі стандартними капсулами L'OR Espresso single shot, так і з капсулами L'OR Barista double shot, а також із капсулами Nespresso. Система Dual Capsule Recognition автоматично розпізнає розмір капсули та підбирає потрібні налаштування.
Маркування (класифікація) назв кавомашин Philips & SaecoДетальний екскурс по маркуванням одного з найбільш популярних виробників кавомашин в світі
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Philips L'Or Barista LM9012/60
Ціни на Philips L'Or Barista LM9012/60 |
---|---|---|---|---|
Philips L'Or Barista LM9012/50 бордовий | від 236 zł | 2 пропозиції | ||
Philips L'Or Barista LM9012/20 графіт | від 382 zł | 2 пропозиції | ||
Philips L'Or Barista LM9012/40 синій | від 569 zł | 2 пропозиції | ||
Philips L'Or Barista LM9012/00 слонова кістка | від 285 zł | 1 пропозиція | ||
Philips L'Or Barista LM9012/60 чорний | від 195 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →