Ekspres do kawy Philips L'Or Barista LM9012/60 czarny
Zdjęcia 8 |
Philips L'Or Barista LM9012/60 czarny |
|
Kompatybilny ze standardowymi pojedynczymi kapsułkami L'OR Espresso, podwójnymi kapsułkami L'OR Barista i kapsułkami Nespresso. System Dual Capsule Recognition automatycznie rozpoznaje rozmiar kapsułki i wybiera żądane ustawienia.
Oznaczenia (klasyfikacja) nazw ekspresów do kawy Philips & SaecoSzczegółowy przegląd oznaczeń jednego z najpopularniejszych producentów ekspresów do kawy na świecie
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips L'Or Barista LM9012/60 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips L´or Barista Espresso Coffee Maker Refurbished Czarny R-14240026-L | 195 zł |
Philips L´or Barista Espresso Coffee Maker Czarny One Size / EU Plug LM901 | 255 zł |
Philips L´or Barista Espresso Coffee Maker Refurbished R-14240026-LM9012/6 | 156 zł |
Modyfikacje Philips L'Or Barista LM9012/60
Ceny na Philips L'Or Barista LM9012/60 |
---|---|---|---|---|
Philips L'Or Barista LM9012/50 bordowy | od 236 zł | 2 oferty | ||
Philips L'Or Barista LM9012/60 czarny | od 156 zł | 3 oferty | ||
Philips L'Or Barista LM9012/20 grafit | od 381 zł | 2 oferty | ||
Philips L'Or Barista LM9012/40 granatowy | od 399 zł | 3 oferty | ||
Philips L'Or Barista LM9012/00 kość słoniowa | od 285 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →