Ekspres do kawy Philips Senseo Maestro CSA260/61 czarny
Zdjęcia 5 |
Philips Senseo Maestro CSA260/61 czarny |
|
Oznaczenia (klasyfikacja) nazw ekspresów do kawy Philips & SaecoSzczegółowy przegląd oznaczeń jednego z najpopularniejszych producentów ekspresów do kawy na świecie
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Senseo Maestro CSA260/61 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Domestic Appliances CSA260/60 Senseo Maestro ekspres do kawy z fun | 414 zł |
Philips Senseo CSA260 Maestro | 585 zł |
Ekspres do kawy na saszetki Philips Senseo Maestro czarny CSA260/60 1,2L | 576 zł |
Philips Domestic Appliances CSA260/65 Senseo Maestro ekspres do kawy wybór | 487 zł |
Modyfikacje Philips Senseo Maestro CSA260/61
Ceny na Philips Senseo Maestro CSA260/61 |
---|---|---|---|---|
Philips Senseo Maestro CSA260/10 biały | od 414 zł | 1 oferta | ||
Philips Senseo Maestro CSA260/61 czarny | od 414 zł | 5 oferty | ||
Philips Senseo Maestro CSA260/90 czerwony | od 473 zł | 1 oferta | ||
Philips Senseo Maestro CSA260/51 szary | od 674 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →