Ekspres do kawy Philips All-in-1 Brew HD7900/50 czarny
Zdjęcia 7 |
Philips All-in-1 Brew HD7900/50 czarny |
|
Oznaczenia (klasyfikacja) nazw ekspresów do kawy Philips & SaecoSzczegółowy przegląd oznaczeń jednego z najpopularniejszych producentów ekspresów do kawy na świecie
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips All-in-1 Brew HD7900/50 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres przelewowy Philips All-in-1 Brew HD7900/50 - z młynkiem | 899 zł |
Philips All-in-1 Brew Ekspres do kawy z wbudowanym młynkiem HD7900/50 HD79 | 999 zł |
Philips All-in-1 Brew HD7900/50 Młynek żarnowy | 899 zł |
Ekspres ciśnieniowy Philips HD7900/50 | 899 zł |
Philips All-in-1 Brew HD7900/50 Młynek żarnowy | 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →