Ekspres do kawy Philips Cafe Gaia HD7544/20 czarny (HD7544/20)
Zdjęcia 3 |
Philips Cafe Gaia HD7544/20 |
|
Oznaczenia (klasyfikacja) nazw ekspresów do kawy Philips & SaecoSzczegółowy przegląd oznaczeń jednego z najpopularniejszych producentów ekspresów do kawy na świecie
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Cafe Gaia HD7544/20 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS Ekspres przelewowy PHILIPS Café Gaia HD7544/20 Srebrno-czarny | 349 zł |
Philips Café Gaia Ekspres do kawy HD7544/20 HD7544/20 | 349 zł |
Philips Café Gaia Ekspres do kawy HD7544/20R1 HD7544/20R1 | 356 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →