Ekspres do kawy Bosch Styline TKA 8013 czarny
Zdjęcia 9 |
Bosch Styline TKA 8013 biały czarny |
|
Automatyczne wyłączanie po 2 godzinach
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch Styline TKA 8013 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch TKA8013 Styline ekspres do kawy na 10-15 filiżanek maks moc 1160 W | 296 zł |
Ekspres przelewowy Bosch Styline TKA8013 1.25 l - czarny | 389 zł |
Bosch TKA 8013 Styline - ekspres do kawy | 316 zł |
Ekspres przelewowy BOSCH Styline TKA8013 | 389 zł |
Ekspres przelewowy Bosch Styline TKA8013 1.25 l - czarny | 389 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Bosch Styline TKA 8013:
- Blokada kapania
- Skala poziomu wody
- Schowek na przewód zasilający
Modyfikacje Bosch Styline TKA 8013
Ceny na Bosch Styline TKA 8013 |
---|---|---|---|---|
Bosch Styline TKA 8011 biały | od 435 zł | 1 oferta | ||
Bosch Styline TKA 8013 czarny | od 296 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →