Кавоварка Melitta Enjoy Top
Фото 9 |
Melitta Enjoy Top |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Melitta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Melitta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Melitta Enjoy Top
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Melitta Enjoy Top ekspres przelewowy szklany stal nierdzewna czarny 1017-0 | 250 zł |
Melitta Enjoy Top 2.0 - ekspres do kawy | 277 zł |
Melitta Enjoy Top Timer przelewowy ekspres do kawy ze szklanym dzbankiem f | 302 zł |
Додаткові функції і можливості кавоварки Melitta Enjoy Top:
- Автоматичне вимкнення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →