Кавоварка Melitta Aromaboy 1015-03 бежевий
Відео 3Фото 4 |
Melitta Aromaboy 1015-03 |
|
Знімний утримувач фільтра. Автовимикання.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Melitta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Melitta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Melitta Aromaboy 1015-03 бежевий
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Melitta 6707231 Aromaboy Ekspres Przelewowy 500 W Poj 2 Filiżanki Beżowy/B | 215 zł |
Melitta Aromaboy | 215 zł |
Przelewowy Melitta AromaBoy 1015-03 beżowy AGDM-EKS-MLTA-010 | 229 zł |
Melitta Melitta Aromaboy Ekspres przelewowy | 265 zł |
Zestaw ekspres Aromaboy Beżowy + filtry 6707231 | 236 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Melitta Aromaboy 1015-03
Ціни на Melitta Aromaboy 1015-03 |
---|---|---|---|---|
Melitta Aromaboy 1015-03 бежевий | від 215 zł | 8 пропозицій | ||
Melitta Aromaboy 1015-01 білий | від 204 zł | 6 пропозицій | ||
Melitta Aromaboy 1015-02 чорний | від 225 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →