Ekspres do kawy Melitta Aromaboy 1015-03 beżowy
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Melitta Aromaboy 1015-03 |
|
Zdejmowany uchwyt na filtr. Automatyczny wyłącznik.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Melitta Aromaboy 1015-03 beżowy
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Melitta 6707231 Aromaboy Ekspres Przelewowy 500 W Poj 2 Filiżanki Beżowy/B | 215 zł |
Melitta Aromaboy | 215 zł |
Przelewowy Melitta AromaBoy 1015-03 beżowy AGDM-EKS-MLTA-010 | 229 zł |
Melitta Melitta Aromaboy Ekspres przelewowy | 265 zł |
Zestaw ekspres Aromaboy Beżowy + filtry 6707231 | 236 zł |
Melitta 1015-03 Aromaboy Drip Coffee Maker Beżowy One Size / EU Plug 20949 | 257 zł |
Melitta - Aromaboy Beżowy - Ekspres przelewowy 6707231 | 229 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Melitta Aromaboy 1015-03
Ceny na Melitta Aromaboy 1015-03 |
---|---|---|---|---|
Melitta Aromaboy 1015-03 beżowy | od 215 zł | 7 oferty | ||
Melitta Aromaboy 1015-01 biały | od 204 zł | 5 oferty | ||
Melitta Aromaboy 1015-02 czarny | od 225 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →