Кавоварка Melitta Caffeo Solo E950-103 сріблястий
Відео 5Фото 15 |
Melitta Caffeo Solo E950-103 сріблястий |
|
Елегантна, порівняно компактна і надійна німецька автоматична кавоварка для швидкого приготування однієї або двох чашок еспресо, а також напоїв на його основі. Належить до лінійки автоматичних кавоварок Caffeo Solo зразка 2019 модельного року. Відрізняється стильним зовнішнім дизайном, скромною шириною (20 см), використанням зручної електронної системи управління і чудовими смаковими характеристиками приготованої кави.
Обладнана довговічною вбудованою кавомолкою з жорнами з високоякісної харчової нержавіючої сталі, розрахована на роботу з зерновою кавою. Не має капучинатора. Для досягнення найкращого смаку, кавоварка Melitta Caffeo Solo E950 - 103 підтримує функцію попереднього змочування (мелена Кава змочується водою перед безпосереднім варінням), що дозволяє оптимізувати процеси екстракції ароматних кавових масел.
Система управління дозволяє контролювати ступінь помелу (3 ступені), а також міцність (3 варіанти), об'єм (від 30-220 мл) і температуру готового напою (3 варіанти). Також можлива налаштування, що враховує ступінь жорсткості води (при установці фільтр-картриджа Melitta PRO AQUA claris машина налаштовується автоматично). Кавомолка працює до повного спустошення, запобігаючи змішування різних сортів зерен. Повної заправки кавоварки (125 г зерен і 1,2 л води) достатньо для заварювання 14-18 стандартних порцій Еспресо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Melitta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Melitta.
Купити Melitta Caffeo Solo E950-103 сріблястий
Усі ціни 13 →Melitta E950-103 Automatyczny Ekspres do Kawy Tworzywo Sztuczne 1400 W 12 | 1 499 zł |
Ekspres do kawy Melitta Solo® E950-203 Silver | 1 469 zł |
Melitta Caffeo Solo - Srebrny/Czarny - ekspres do kawy | 1 515 zł |
Ekspres MELITTA Solo E950-103 EU | 1 499 zł |
Ekspres MELITTA Solo E950-103 EU | 1 499 zł |
- Регульований по висоті дозатор кави
- Енергозберігальний режим
Модификації Melitta Caffeo Solo E950-103
Ціни на Melitta Caffeo Solo E950-103 |
---|---|---|---|---|
Melitta Caffeo Solo E950-333 графіт | від 1 495 zł | 3 пропозиції | ||
Melitta Caffeo Solo E950-101 нержавіюча сталь | від 1 349 zł | 9 пропозицій | ||
Melitta Caffeo Solo E950-103 сріблястий | від 1 469 zł | 14 пропозицій | ||
Melitta Caffeo Solo E950-666 хром | від 2 278 zł | 14 пропозицій | ||
Melitta Caffeo Solo E950-222 чорний | від 1 570 zł | 2 пропозиції |