Кавоварка Melitta Caffeo Solo E950-333 графіт
Відео 5Фото 6 |
Melitta Caffeo Solo E950-333 графіт |
|
Дозатор кави, що регулюється по висоті. Енергозберігаючий режим.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Melitta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Melitta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Melitta Caffeo Solo E950-333 графіт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Melitta Solo w pełni automatyczny ekspres do kawy doskonała przyjemność pi | 1 495 zł |
Melitta Solo Frosted Black | 1 495 zł |
Melitta Solo Frosted Black | 1 499 zł |
Відеоогляди
Модификації Melitta Caffeo Solo E950-333
Ціни на Melitta Caffeo Solo E950-333 |
---|---|---|---|---|
Melitta Caffeo Solo E950-333 графіт | від 1 495 zł | 3 пропозиції | ||
Melitta Caffeo Solo E950-101 нержавіюча сталь | від 1 349 zł | 9 пропозицій | ||
Melitta Caffeo Solo E950-103 сріблястий | від 1 469 zł | 14 пропозицій | ||
Melitta Caffeo Solo E950-666 хром | від 2 278 zł | 14 пропозицій | ||
Melitta Caffeo Solo E950-222 чорний | від 1 566 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →