Ekspres do kawy Melitta Caffeo Solo E950-333 grafit
Wideo 5Zdjęcia 6 |
Melitta Caffeo Solo E950-333 grafit |
|
Dozownik kawy z regulacją wysokości. Tryb oszczędzania energii.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Melitta Caffeo Solo E950-333 grafit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Melitta Solo w pełni automatyczny ekspres do kawy doskonała przyjemność pi | 1 499 zł |
Melitta Solo Frosted Black | 1 495 zł |
Melitta Solo Frosted Black | 1 499 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Melitta Caffeo Solo E950-333
Ceny na Melitta Caffeo Solo E950-333 |
---|---|---|---|---|
Melitta Caffeo Solo E950-666 chrom | od 2 278 zł |
Melitta Caffeo Solo E950-222 czarny | od 1 391 zł | 2 oferty | ||
Melitta Caffeo Solo E950-333 grafit | od 1 495 zł | 3 oferty | ||
Melitta Caffeo Solo E950-103 srebrny | od 1 469 zł | 14 oferty | ||
Melitta Caffeo Solo E950-101 stal nierdzewna | od 1 349 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →