Кавоварка Bosch MyMoment TKA 3M134 червоний
Фото 10 |
Bosch MyMoment TKA 3M134 червоний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch MyMoment TKA 3M134 червоний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch MyMoment TKA3M1341200 W szklany dzbanek 125 l na 10-15 filiżanek fun | 264 zł |
Bosch TKA3M134 | 211 zł |
Ekspres przelewowy Bosch MyMoment TKA3M134 Szklany dzbanek 1,4l Aroma | 220 zł |
Bosch TKA3M134 | 399 zł |
Ekspres przelewowy BOSCH TKA 3M134 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 289 zł |
Модификації Bosch MyMoment TKA 3M134
Ціни на Bosch MyMoment TKA 3M134 |
---|---|---|---|---|
Bosch MyMoment TKA 3M131 білий | від 278 zł | 4 пропозиції | ||
Bosch MyMoment TKA 3M134 червоний | від 211 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch MyMoment TKA 3M133 чорний | від 199 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →