Ekspres do kawy Bosch MyMoment TKA 3M134 czerwony
Zdjęcia 10 |
Bosch MyMoment TKA 3M134 czerwony |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch MyMoment TKA 3M134 czerwony
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch MyMoment TKA3M1341200 W szklany dzbanek 125 l na 10-15 filiżanek fun | 264 zł |
Bosch TKA3M134 | 211 zł |
Ekspres przelewowy Bosch MyMoment TKA3M134 Szklany dzbanek 1,4l Aroma | 220 zł |
Bosch TKA3M134 | 399 zł |
Ekspres przelewowy BOSCH TKA 3M134 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 289 zł |
Modyfikacje Bosch MyMoment TKA 3M134
Ceny na Bosch MyMoment TKA 3M134 |
---|---|---|---|---|
Bosch MyMoment TKA 3M131 biały | od 278 zł | 4 oferty | ||
Bosch MyMoment TKA 3M133 czarny | od 199 zł | 4 oferty | ||
Bosch MyMoment TKA 3M134 czerwony | od 211 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →