Кавоварка Bosch Tassimo Style TAS 1102 чорний
Відео 1Фото 11 |
Bosch Tassimo Style TAS 1102 чорний |
|
Технологія IntelliBrew — зчитує штрих-код капсули і автоматично підбирає налаштування
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Tassimo Style TAS 1102 чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch TASSIMO TASSIMO | 194 zł |
Bosch Tassimo Style TAS1102 | 209 zł |
do Tassimo. Automatyczny ekspres na kapsułki | 199 zł |
Ekspres Kapsułkowy Bosch Tas1002/01 3,3 Bar | 206 zł |
Bosch Tassimo Style TAS1102 | 209 zł |
Відеоогляди
Модификації Bosch Tassimo Style TAS 1102
Ціни на Bosch Tassimo Style TAS 1102 |
---|---|---|---|---|
Bosch Tassimo Style TAS 1104 білий | від 199 zł | 3 пропозиції | ||
Bosch Tassimo Style TAS 1106 пісочний | від 177 zł | 4 пропозиції | ||
Bosch Tassimo Style TAS 1107 слонова кістка | від 207 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch Tassimo Style TAS 1103 червоний | від 205 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch Tassimo Style TAS 1102 чорний | від 194 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →