Кавоварка Bosch Tassimo Style TAS 1107 слонова кістка
Відео 1Фото 8 |
Bosch Tassimo Style TAS 1107 слонова кістка |
|
Технологія IntelliBrew — зчитує штрих-код капсули і автоматично підбирає налаштування
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Tassimo Style TAS 1107 слонова кістка
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TASSIMO by Bosch Style TAS1107GB ekspres do kawy - 07 litra kremowy | 331 zł |
Bosch Tassimo Style TAS1107 | 209 zł |
Ekspres na kapsułki Bosch Tassimo Style (TAS1107) | 207 zł |
Bosch Tassimo Style TAS1107 | 209 zł |
Ekspres do kawy Bosch Tassimo Style TAS1107 Czarne/Kremowe | 337 zł |
Відеоогляди
Модификації Bosch Tassimo Style TAS 1107
Ціни на Bosch Tassimo Style TAS 1107 |
---|---|---|---|---|
Bosch Tassimo Style TAS 1104 білий | від 199 zł | 3 пропозиції | ||
Bosch Tassimo Style TAS 1106 пісочний | від 179 zł | 3 пропозиції | ||
Bosch Tassimo Style TAS 1107 слонова кістка | від 207 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch Tassimo Style TAS 1103 червоний | від 151 zł | 6 пропозицій | ||
Bosch Tassimo Style TAS 1102 чорний | від 151 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →