Ekspres do kawy Philips Senseo Select CSA240/20 czarny
Zdjęcia 7 |
Philips Senseo Select CSA240/20 czarny |
|
Oznaczenia (klasyfikacja) nazw ekspresów do kawy Philips & SaecoSzczegółowy przegląd oznaczeń jednego z najpopularniejszych producentów ekspresów do kawy na świecie
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Philips Senseo Select CSA240/20
Ceny na Philips Senseo Select CSA240/20 |
---|---|---|---|---|
Philips Senseo Select CSA240/31 beżowy | od 512 zł | 1 oferta | ||
Philips Senseo Select CSA240/20 czarny | od 284 zł | 1 oferta | ||
Philips Senseo Select CSA240/71 granatowy | od 513 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →