Ekspres do kawy Philips Series 3200 EP3246/70 grafit
Zdjęcia 4 |
Philips Series 3200 EP3246/70 grafit |
|
Wygodne w codziennym użyciu, w pełni zautomatyzowany ekspres do kawy espresso i napoje na jego podstawie. Jest przeznaczony do pracy z całymi ziarnami kawy i z mielonej kawy (w tym mielonej kawy w opakowaniach próżniowych). Jest starszą modelem rodziny jest stosunkowo niedrogich domowych maszyn Philips EP 324Х 2019 roku. Z bardziej dostępnych modeli wyróżnia się automatyczne cappuccino LatteGo, który szybko ubija mleczną pianę, a następnie w optymalny sposób dostarcza go bezpośrednio do filiżanki z świeżo przygotowanym gorącym napojem.
Ekspres do kawy Philips EP 3246 jest wyposażony w zintegrowane młynkiem do kawy z trwałe ceramicznego i regulacją stopnia mielenia (12 pozycji). Pojemność zbiornika na wodę 1,8 l, a pojemnik na kawę może pomieścić do 275 g ziaren, których wystarczy na 35-40 filiżanek. Istnieje możliwość przygotowania kawy espresso i americano (espresso rozcieńczony wodą w proporcji 1:1). Tryb podgrzewania wody do 90 °C można używać do parzenia każdego rodzaju herbaty i ziołowe opłat.
Praktyczna mikroprocesorowy system sterowania z wygodnym panelem sterowania daje możliwość dostosowania intensywność napoju (3 stopnie) i regulować jego temperaturę (3 stopień). Konstrukcja maszyny zawiera wyjmowany naparu blok, bojler o mocy 1,5 kw, regulowany dozownik i pompę Ulka Saeco, zdolną wytrzymać ciśnienie do 15 bar. Dysza do cappuccino, taca ociekowa na skropliny i pojemnik na fusy można wkładać do zmywarki.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Series 3200 EP3246/70 grafit
Philips 3200 Series Bean-to-Cup Ekspres do espresso - spieniacz do mleka L | 2 165 zł |
Philips Series 3200 Automatyczny ekspres do kawy EP3246/70 EP3246/70 | 1 481 zł |
Ekspres ciśnieniowy PHILIPS EP 3246/70 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 2 259 zł |
Modyfikacje Philips Series 3200 EP3246/70
Ceny na Philips Series 3200 EP3246/70 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 3200 EP3243/50 biały | od 1 436 zł | 4 oferty | ||
Philips Series 3200 EP3241/50 czarny | od 2 590 zł | 5 oferty | ||
Philips Series 3200 EP3246/70 grafit | od 1 481 zł | 3 oferty | ||
Philips Series 3200 EP3249/70 srebrny | od 2 290 zł | 7 oferty | ||
Philips Series 3200 EP3242/60 szary | od 2 899 zł | 1 oferta |