Кавоварка Philips Daily Collection HD7461/20 чорний (HD7461/20)
Фото 5 |
Philips Daily Collection HD7461/20 бежевий чорний |
|
Знімний утримувач фільтра. Індикатор рівня води. Протикапельна система. функція Aroma Twister.
Маркування (класифікація) назв кавомашин Philips & SaecoДетальний екскурс по маркуванням одного з найбільш популярних виробників кавомашин в світі
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Daily Collection HD7461/20 чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips Daily Collection Ekspres do kawy HD7461/20 HD7461/20 | 179 zł |
Philips HD7461/20 | 179 zł |
Philips Daily Collection Ekspres do kawy HD7461/20R1 HD7461/20R1 | 183 zł |
Модификації Philips Daily Collection HD7461/20
Ціни на Philips Daily Collection HD7461/20 |
---|---|---|---|---|
Philips Daily Collection HD7461/00 бежевий | від 182 zł | 9 пропозицій | ||
Philips Daily Collection HD7461/20 чорний | від 179 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →